چه کسی از سیامک خبر دارد؟

در سال 83 فیلمی  با عنوان "خواهر خوانده" با بازی حامد بهداد و آتنه فقیه نصیری به کارگردانی بهروز حسین زاده ساخته شد. این فیلم بدون اکران عمومی وارد شبکه خانگی شد و از جمله فیلمهایی است که کمتر دیده شده است.

شاید بتوان این ساخته را جز تجربه های نخستین حامد بهداد در سینما محسوب کرد که اثرات ناپختگی در بیشتر سکانسهای فیلم حس میشود. حامد در این اثر کاراکتر سعید(سیامک) را همراه با نوعی انفعال ایفا کرده و طمانینه ای کاملا متفاوت با آنچه بعدها در فیلم"هرشب تنهایی" از او شاهد بودیم بکاربرده است چرا که نقش آفرینی در فیلم خواهر خوانده شاید به عدم کشف قابلیتهای حامد توسط خود او و کارگردان برمی گشت. 5 سال بعد یعنی در سال 87 حامد در فیلم "هرشب تنهایی" بازی بسیار موجه و قابل قبولی جلوی دوربین آقای صدرعاملی ارائه داد و تماشاگری که او رابعنوان بازیگر کاراکترهای عصبی و سرکش شناخته بود توانست به راحتی "حمید" را بعنوان همسری وفادار که درمقابل بیماری عشقش درمانده و پریشان است بپذیرد.

در این فیلم بار دیگر حامد توانست اثبات کند که در مدت کوتاهی میتواند یکسری کاستی هایی را به خاطر سپرده ، قدرت تحلیل خود را از نقشهای متفاوت بهبود بخشد و از قابلیتهای خود بیشترین بهره راببرد.

این مطلب خواستار بیان این بود که مسیر طی شده توسط "حامد بهداد"درکوتاه مدت با بیشترین سرعت از دید خیلیها دور ماند و این برای ما عادت شده زحماتی که افراد برای رسیدن به جایگاهشان هزینه میکنند را به سادگی نادیده بگیریم و همواره ساز مخالف را دربرابر کمال طلبی آنها کوک کنیم....

/ 3 نظر / 41 بازدید
aysan

´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶ ´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶ ´´´´´¶¶´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶¶ ´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶ ´´¶¶´´´´´آپــــــــــــــــــــــــــــــــــم´´´´¶¶ ´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶´¶ ´¶´

mahsa behdad

salam.adrese maileto bede.1 ax az hamed o dadashesh daram.aslan ham shabi nistan.

ففر

سلام عزیزم....اجازه هست از این مطلب البته با ذکر منبع استفاده کنم؟